0 Shares

2021 szeptembere óta dolgozom az óvodában pedagógiai asszisztensként. Két felnőtt lánygyermeket neveltünk fel nagy szeretetben a férjemmel közösen. Rendelkezem még középfokú népi játszóházvezetői és közművelődési szakember végzettséggel. Korábban textiltermékek (játékok) tervezésével és kivitelezésével foglalkoztam. Szeretem a gyermekek energetikus, őszinte, tiszta, különleges és csodákkal telített világát. Mindig úgy gondoltam, hogy minden egyes gyermek megszületése, az örök remény ajánlata és újabb esély lehetősége ahhoz, hogy általuk mind jobbá és szebbé váljon a világunk….. Nagy kíváncsisággal, nyitottsággal, szeretettel és empátiával szeretek részt vállalni  a köréjük rendelt napi feladatkörökben.  Tetszik az intézmény jó felszereltsége, a programok gazdag tárháza, az óvodai csoportok sokszínűsége és különbözősége, az óvodapedagógusok által képviselt személyes irányításaik minőségi  kínálata és visszatükröződése. Bár időnként kimerítő  ez a munkakör, mert folyamatos mentális és fizikai készenlétet igényel, viszont a gyermekekből visszaáramló szeretet és a megannyi  örömképességeik, a folyton pulzáló  vidámságuk rendre átcirógatják és megemelik a szívünket, lelkünket…..

0 Shares