0 Shares

Oláh Viktória vagyok, az egyetemei éveim alatt kezdtem el dolgozni az intézményben, mint pedagógiai asszisztens, 2021 augusztusa óta pedig már, mint óvodapedagógus. Tanulmányaim során vált fontossá számomra a kora idegen nyelvtanítás- és tanulás, ezért nagyon nagy öröm számomra, hogy lehetőséget kaptam az óvoda egyik angol-magyar, kétnyelvű csoportjában dolgozni. Emellett játékos módon, szakkör jelleggel német nyelvű foglalkozásokat is tartok. Tanulmányaim az alapképzés befejezését követően sem értek véget, munka mellett a Szegedi Tudományegyetem neveléstudományi mesterképzésén veszek részt, annak érdekében, hogy bővítsem a már meglévő pedagógiai tudásomat új gyakorlati és elméleti módszerekkel. Jelenleg az egyetemen a korai idegen nyelv elsajátításának témáját kutatom és a mesterképzés befejezését követően a Doktori Iskolában is ezt szeretném folytatni. A hivatásom során fontosnak tartom a szülőkkel való kölcsönös együttműködést, illetve a határozott, következetes és szeretetteljes, biztonságot nyújtó nevelést, amit igyekszem mindennap átadni és éreztetni a kezeim között felnövő gyermekekkel.

0 Shares