0 Shares

IX. Báron Bábos Találkozó a „Bábokkal a gyermekekért” pályázat támogatásával.
Támogató intézmények, egyesületek:
– Nemzeti Művelődési Intézet Bács-Kiskun megyei Igazgatósága
– Móra Ferenc Művelődési Központ /Kiskunfélegyháza/
– Magyar Bábjátékos Egyesület

Lehet, hogy egy kép erről: gyermek, állás és belső tér

Ebben az évben intézményünk aktív részese, támogatója volt a rendezvény rendhagyó megszervezésének. Bábpedagógusok közreműködésével bábkiállítást rendeztünk és a rendezvény céljait is eredményesen megvalósítottuk. A cél természetesen most is a gyerekek báb iránti kíváncsiságának felkeltése, a bábozás örömének átélése – mind a befogadás, mind az alkotás tekintetében –, és a pedagógusok bábos eszköztárának gazdagítása.

Lehet, hogy egy kép erről: gyermek, állás és belső tér

Programok, melyen óvodánk gyermekei részt vettek:

-Bábos játszóház óvodásoknak és bábelőadások – Szirtes Józsefné Ancsa néni, Mészáros Vincéné díjas bábpedagógus és Báron Bábos Műhely tagja

-Bábos játékok óvodásokkal és bábkészítések, plusz tehetségműhely indítása – Rendek Róbertné Andi néni óvodapedagógus, bábos mesterpedagógus a Báron Bábos Műhely tagja

0 Shares